Blog > Komentarze do wpisu

Jajko
Ja jestem zdania, że pierwsze było jajko, więc u mnie też pierwsze będzie jajko. Jestem teraz trochę wstawiona, jak nazwa blogu sugeruje. W takim stanie najbardziej chce mi się zawsze pisać. W takim stanie najłatwiej płyną myśli.

Dzisiejszy dzień - trudno powiedzieć, jak myśleć logicznie - wychodzi na plus. Jak myślę teraz leżąc w łóżku - na minus.

 

+ Konkurs inżynierski na politechnice - świetna drużyna, dużo zabawy, luźne podejście

+ z A na pizzy. A to fajny kumpel. Serio. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że fajnie, że jest. Tak aseksualnie, czysto kumpelsko

+ plany na Openera - w końcu muszę tam być!

+ wydane na chatę ćwiczenia - tak niewiele a cieszy!

+ przyszła wiosna. Prawdziwa, taka, którą czuć w powietrzu. Oddycha się wiosną. Chce się coś robić. Miliard planów, z których nawet jeśli 1% uda się urzeczywistnić, to będziemy w niebie.

 

- kolokwium. Zawsze i wszędzie źle.

- facet się nie odzywał. Cały dzień. Nie obchodzi go jak poszło koło, jak było na konkursie, co dzisiaj robiłam. Mogła bym już nie żyć, a on by nie wiedział. I do tego mieszka daleko. Szkoda. Jak jest tu, albo ja tam, jest ideałem. A jak jest u siebie i ja u siebie, to jakby nas nie było. Czuje się jak klej, który na siłę spaja dwie odrębne rzeczy.

- nie biegałam. nie zrobiłam 'szóstki'. Nie uczyłam sie francuskiego. Ne zaczęłam projektþw na poniedziałek.

- jest smutno. Niepotrzebna, mało ambitna, wszystko nie tak. Jutro, znowu zobaczę wiosnę. Wieczorem spotkam się z moja słodką M, która jest mi przyjaciółką, jak również marzę o niej erotycznie. I wiem, że ona o mnie czasem też. Czemu więc nigdy nic?

Chcemy iść na saunę. Zupełnie nieerotycznie.

Czekam na jutro. Co się da nadrobić, zostanie odrobione. Obiecuję, inaczej świra dostanę.

Czasami, na blogu będzie erotycznie, tak myślę. Kiedyś pisałam erotycznego bloga. Podobało mi się. Innym też.

Film na dziś:http://www.filmweb.pl/f485716/Ca%C5%82e+%C5%BCycie+z+wariatami,2009

EDIT: DAMN! bym zapomniała. Co mi dzisiaj przez wi,ększą część pijackiego wieczoru chodziło po głowie i to całkiem poważnie: PROGRAM ŚWIADOMEJ DONACJI ZWŁOK. Sprawdźcie. Zawsze byłam za oddawaniem organów, ale osobom potrzebującym organów na przeszczep. Oddanie ich  dla celów naukowych, może uratować więcej żyć. Mój cel wyższy na teraz: załatwić formalności, oddać swoje organy przyszłym lekarzom. Check this out!

piątek, 26 marca 2010, tyryryry2

Polecane wpisy